SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkYaşam

BORA DURAN: “SİBEL CAN VE DEMET AKALIN’A KIRGINIM”

BORA DURAN: “SİBEL CAN VE DEMET AKALIN’A KIRGINIM”

Dream Turk ekranlarında yayınlanan ve Müzik dünyasının özel röportajlarıyla en çok konuşulan programı “50 fifty”nin stüdyo konuğu olan ünlü müzisyen Bora Duran, Emel Yalçın’a yaptığı açıklamalarla gündem yarattı.
Yaptığı özel şarkılarla müzik dünyasında farklı bir yer edinen Bora Duran, “İyi şarkı çabuk olmuyor, demlenmen gerek” derken özel şarkıların çıkma sürecinin kolay olmadığını dile getirdi.
Ünlü isimlere sık beste vermediğini dile getiren Bora Duran, Sibel Can ve Demet Akalın’a sitemlerini iletti. Sibel Can’ın kendisinden 3 kez arayarak beste istediğini dile getiren Bora Duran, “Kendisine beste yapıp gönderdiğimde menajeri beni arayıp çok iyi bir beste yaptığımı söyledi. Şarkıyı gönderdim ama günlerce bekledim geri dönüş olmadı. Hala da geri dönüş bekliyorum. Sibel Can’a bu anlamda kırgınım” dedi.
Bora Duran, Demet Akalın’ın da kendisinden özel olarak beste istediğini söyleyerek, “Demet için de bir slow şarkı yaptım. Ama şarkıyı nasıl bulduğuna dair geri dönüş bile yapmadı” diyerek sitem etti.
Programın tekrarı cumartesi 16:00 pazar 13:00 te Dreamturk tv’de yayınlanacak

İlgili Haberler