SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

GİZEMLİ MESAJ

GİZEMLİ MESAJ

 

Ailesini trafik kazasında kaybeden Elif’in hayattaki tek dayanağı ablasıdır. Ancak ablasının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla Elif kendisini bir kabusun içinde bulur. Halüsinasyon görmeye başlayan Elif, ablasını bulmak için araştırma yapar. Elif bu sırada gizemli bir adam ile tanışır. Gün geçtikçe gizemli kişi ile ilişkisini ilerleten Elif, biraz kafasını dağıtmak için onunla birlikte bir adaya gitmeye karar verir. Ancak Elif’in bilmediği şey, ablasının arayan sadece kendisinin olmadığıdır.

Yozgat’ın Çekerek ve Sorgun ilçelerinde çekimlerine başlayan İzmirde çekimleri tamamlanan GİZEMLİ MESAJ filminin yönetmen koltuğunda kendisini CİNNİ NAZAR, CİN PERDESİ ile tanıdığımız genç yönetmen TAYFUN CAN DEMİRTAŞ oturuyor.

Film içerisinde filme özgü bir çok plastik makyaj tasarımı içeren GİZEMLİ MESAJ filmi 30 haziranda sinema ve korku severlerle buluşmak için gün sayıyor.

AYŞEGÜL KAYGUSUZ, İSMAİL ORUÇ, YAPRAK TÜTERERKAN, ÖZMEN AYHAN DAĞ, GAMZE AKYER, BERKE ORUÇ  film kadrosunda yer alıyor.

Müziklerini ve sfxlerini ÖZGÜR SAYAR’ın hazırladığı GİZEMLİ MESAJ SİNEMA FİLMİ iç anadolunun kendine has kültürel ve coğrafik özelliklerini alt metinde beyaz perdeye taşırken yapımcılığını HAYALET FİLM gerçekleştiriyor.

30 HAZİRANDA İZLEYİCİLER ile buluşacak!

İlgili Haberler