SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaYaşam

‘Hande Gibi Smaçla’da Heyecan Yükseliyor

Red Bull tarafından Türk voleybolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Hande Baladın için hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda yarış tüm hızıyla devam ediyor. İlk iki haftasında büyük ilgi toplayan oyunun üçüncü haftasında alınan en yüksek puan 4.819,72 oldu. Hande Gibi Smaçla, redbull.com/handegibismacla adresinden oynanabiliyor.

Başarılarıyla adından sıklıkla söz ettiren Red Bull sporcusu ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Eczacıbaşı Dynavit’in yetenekli smaçörü Hande Baladın’ın oyun karakteri olduğu ‘Hande Gibi Smaçla’da üçüncü hafta tamamlandı. Smaç, servis ve manşet aşamalarından oluşan oyunun ilk iki haftasında en yüksek puanlar sırasıyla 4.856,259 ve 4.951,912 iken üçüncü haftanın en yüksek skoru 4.819,72 oldu.

 

Her hafta puan tablosunda ilk üç sırayı alanların voleybol kiti kazandığı oyunda sekiz hafta sonunda en yüksek skoru yapan kişi ise gelecek sezon Eczacıbaşı Dynavit takımıyla Avrupa kupasında deplasman deneyimi kazanma şansı yakalayacak.

 

‘Hande Gibi Smaçla’ oyunu hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden oynanabiliyor. Smaç, manşet ve servis etaplarında oluşan oyunda yüksek puana ulaşabilmek için üç bölümde de başarılı olmak gerekiyor. ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununa www.redbull.com/handegibismacla adresinden ulaşılabiliyor.

İlgili Haberler