SON DAKİKA

MagazinManşet

TÜRK ERKEKLERİ ROMANTİK DEĞİL

Şarkıcı ve yapımcı Banu Zorlu, Beylikdüzü Villa Palace adlı mekanın açılışında sahne aldı. Burçak Atabalık ve Elvan Karapehlivan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta yoğun ilgi yaşandı.

Güzelliği ve sahne performansı ile tam not alan Zorlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şarkıcılık yanında yapımcı kimliği ile bilinen Zorlu, “Bütün işlerim herşey yolunda gidiyor.  Yeni şarkım geliyor yakında klip çekeceğiz. Yapımcı olarak şu an iki filmi bitirdik Üçüncüsünü ise bir dijital platform için hazırlanıyorum. Çok yoğun ve güzel gidiyor” dedi. Müzik çalışmalarından da bahseden Zorlu, “Sırayla Almanya, Belçika, Fransa ve sonrasında Amerika’da konserlerim olacak Çok güzel gidiyor” dedi.

DÜNYA VATANDAŞIYIM 
Uzun süredir kalbi boş olan Zorlu, pandemi döneminde ayrıldığı İtalyan sevgilisi hatırlatınca “Pandemi bizi ayırdı, kısmet değilmiş olmadı. Ben dünya vatandaşıyım.  Hani diyorlar normalde niye Türk erkeği değil benim öyle bir seçimim yok. Yurtdışında çok vakit geçirdiğim için yabancı erkek denk geliyor herhalde” dedi. Basın mensuplarının Türk erkeklerinin İtalyan erkeklere benzediği yönündeki hatırlatma yapmaları sonrası Zorlu, “Ortak yanları çok kıskanç olmaları. Ama onlar daha romantik Türk erkeği çok romantik değil, ben öyle düşünüyorum. Yalansız dolansızlar” diyerek tartışma yaratacak ifadeler kullandı.
MODACISINI VE KUAFÖRÜNÜ YANINDAN AYIRMIYOR  
 
ÇİRKİN KADIN YOKTUR BAKIMSIZ KADIN VARDIR 
 
Banu Zorlu ,  Modacısı Selma Oruç Atelier ve kuaförü Emine Çıray’ı yanından ayırmıyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyen Zorlu bunun bir ekip işi olduğunu ve her daim şıklığının ve güzelliğinin bu ekibe borçlu olduğunu belirtti.

İlgili Haberler