SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaÜst ManşetYaşam

Hazal Şener’i mutlu gününde yalnız bırakmadılar…

Güzel Modeller Hazal’ın Nişanında Halay Çektiler

Ankara’da kız evinde Hazal Şener ile Mehmet Bingül’ün gerçekleştirdikleri  butik nişan töreni sonrası modeller, gelen misafirlerle birlikte davul-zurna eşliğinde halay çektiler ve Ankara havası oynadılar.

Hazal’ın evinde yapılan butik nişanda damat adayı Mehmet’in ailesi kız ailesi tarafından kapıda karşılandı.

Nişan bohçasının verilmesinin ardından Hazal’a Çiçek veren damat Mehmet büyük bir nezaket örneği sergiledi.

Kız isteme faslının ardından gelin adayı Hazal elleriyle tuzlu kahve yaparak yanında su yerine alkollü içkinin de olduğu bardağı damat adayı Mehmet’e verdi.

Bir yudumda içemediği kahveyi zorlanarak bitiren damat, renk vermeyerek büyükleri yanında bir saygı örneği sergiledi.

Misafirlerin kahvelerini ise Joker Ajans güzelleri kendi elleri ile yaparken gelinin akrabaları gelen misafirlere kahveleri dağıttı.

Yapılan takı töreninin ardından soğuk büfe yiyecekleri ikram edildi. Gelinin annesi ve halasının kendi elleriyle hazırladığı yiyecekleri tadan misafirler daha sonra apartmanın otopark bölümüne geçerek eğlenceye devam ettiler.

GENÇ MODELLER HALAY ÇEKTİLER…

Çoğu Ankara podyum dünyasının yıldızı olan ve katıldıkları güzellik yarışmaları ile başarıyı yakalayan Joker ajans modelleri arkadaşları Hazal’ın mutlu gününde kah halay çektiler kah Ankara havasında beraberce oynadılar.

 Davul-zurna eşliğinde yapılan eğlenceye damat ve gelin adayının yakınları da iştirak ederek her yöreden güzel folklor örnekleri sergilediler.

100 kişilik nişan töreninde gelin adayı Hazal’ın Çiçekli nişan konseptini hazırlayan Kıvanç Yılmazer de bu mutlu günde  arkadaşlarına birebir eşlik etti.

Gelin adayı Hazal “Bu nişanda arkadaşlarımla beraber olmak beni çok mutlu etti. Bu benim için çok anlamlı bir gündü” dedi.

Nişanda genç modeller ve akrabalar Hazal-Mehmet çifti ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler…

İlgili Haberler