SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Haberler: Burcu Binici’den eski eşe ‘çürük’ göndermesi

İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim, Folks’un önceki akşam gerçekleştirdiği birinci yıl kutlama partisindeydi. Geceye katılan ünlüler arasında yer alan Burcu Binici, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Oyuncu, “Haziranın ilk haftası sinema filmine başlayacağız. Sonrasında bir tane daha olacak” dedi.

“BENCE SAÇMA”

Muhabirlerin “Bu yaz Bodrum sahillerinde lahmacunun tanesi 400 TL olacakmış. Siz bu fiyata lahmacun alır mısınız?” sorusuna Binici, “Rize’de olsa topuklarına sıkarlar. Mümkün değil bu fiyat benim memleketimde. Tercih meselesi tabii ki. Demek ki alıcısı var ki bu rakamı koymuşlar. Bence saçma” yanıtını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBurcu Binici: Kimse davul zurna çalmıyor!Haberi Görüntüle

“BEN BİTİRDİM O İŞLERİ”

Tankurt Manas ile kısa süren evliliği hakkında gelen soruları cevaplayan 36 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Geçti bitti. Herkesin Allah çarşısına göre pazar versin. Bazen olmayınca olmuyor. Bilemiyorsun da. Karpuzu eline aldığında anlayamıyorsun ki çürük mü değil mi diye! Yapacak bir şey yok. Ben bitirdim o işleri.

“BANA KOMEDİ YAKIŞTIRMIYORLAR”

İrem Helvacıoğlu da geceye katılanlar arasındaydı. Ünlü isim, “Setten çıkıp geldim. İyi gidiyor, eğleniyoruz. Sezon finali vakti geldi artık. Setimiz çok eğlenceli” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİrem Helvacıoğlu: İsmim geçtiği için cevap veriyorum!Haberi Görüntüle

Yaz planı yapmadığını belirten oyuncu, “Arkadaşlarımla bir yaz planı düşünüyoruz. Daha belli değil. Eğer içime sinen bir proje olursa tabii ki tatil yapmam. Komedi çok istiyorum. Genelde bana komedi yakıştırmıyorlar galiba ama bir gün bu durumum da ortaya çıkar elbet” açıklamasını yaptı.

“ŞU AN ÇOK EĞLENİYORUM”

Yolaç Özcan ile İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz aylarda aşklarına ikinci şans vermişti. Ancak mutluluğu yakalayamayan ünlü çift, bir kez daha ayrılmıştı. Ayrılığı soran muhabirlere Helvacıoğlu, “Şu an çok eğleniyorum. Hiç konuşulacak bir konu yok” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİrem Helvacıoğlu aşkını böyle ilan ettiHaberi Görüntüle

İlgili Haberler