Magazin

Bülent Ersoy’un sınır tanımayan istekleri

Ömercan ALTAY – İSTANBUL

Yılın sonuna doğru yaklaşırken 2019’u sahne rekoruyla bitirmeye hazırlanan Bülent Ersoy, yılbaşı gecesi Sapanca’da bulunan bir otelde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ersoy’un sahne öncesi talep ettiği istekler duyanları şaşırtıyor.

1 TIR DOLUSU EŞYA YOLA ÇIKTI

Bülent Ersoy’un 1 TIR dolusu eşyası 31 Aralık gecesi sahne alacağı otelin kral dairesine doğru yola çıktı. Ersoy, bununla da kalmayıp özel olarak verdiği siparişlerle adeta ziyafet yapmaya hazırlanıyor.

YILDIZLI ŞEF GELİYOR

Diva, yılbaşı gecesi sahne performansının ardından gerçekleştireceği yılbaşı ziyafetiyle de çok konuşulacak. İspanyanın güneyinde yer alan Marbella’nın Puerto Banus Limanı’ndan getirilecek her biri 10 kg ağırlığındaki 10 adet ıstakozlar ve pavuryalar ile birlikte Rusya’dan özel olarak getirtilen beluga siyah havyar Diva’nın yemek menüsünde bulunuyor. Yılbaşı ziyafetini hazırlaması için Michelin yıldızlı ünlü bir şef ise Fransa’nın başkenti Paris’ten yola çıktı.
JENNİFER LOPEZ’İ GEÇTİ

Diva, sınır tanımayan talepleriyle geçtiğimiz yaz Antalya’da konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’i gölgede bıraktı..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.